Pohled od silnicePes StandaChalupaPohled směr Stachy a Churáňov

Návštěvní kniha

Napsal: Nepřihlášen (neověřeno) dne 03.02.2020

Moc děkujeme Jardovi a Šárce za úžasnou dovolenou. Bylo nás 8 dospělých a 8 dětí ve věku 8 měsíců - 4 roky. Celý týden o nás bylo tak krásně pečováno. Jídlo výborné, podle našeho přání, dokonce i s různými přílohami, aby si gastronomický zážitek užili dospělí i děti. Vůbec nechápu, jak to ve dvou mohli zvládnout a navíc s úsměvem na tváři a celý týden! Když manžel musel na 2 dny odjet, starali se o mě jako o člena rodiny, kafíčko mi vařili, úplně neskutečně výbornou tlačenkou mě krmili, no zkrátka moc dobře jsme se u Vás měli. Takže nejpozději příští rok ahoooooj!

Kotkovi z Loun

Napsal: Nepřihlášen (neověřeno)
Napsal: Nepřihlášen (neověřeno) dne 23.09.2019

Jardovi a Šárince, děkujeme velice. Pobyt u vás skvělý byl, nikdo se tu nemračil. Jídla bylo dosti, zbyly jenom kosti. Vždyť jsme stálí hosti! Spoustu milých setkání už jsme u vás zažili, tentokrát diamantovým manželům jsme na zdraví připili. Byl to u vás krásný čas, na setkání s vámi i s pohádkovou Šumavou už těšíme se zas.
Srdečné díky úči a kolektiv z Prahy a okolí 

Napsal: Nepřihlášen (neověřeno)
Napsal: Nepřihlášen (neověřeno) dne 03.09.2019

Moc děkujeme za perfektní pobyt, úžasné jídlo, skvělý výběr na snídani a báječné večerní posezení. Skvělé, jako vždy. Jsme vděční.
Děkujeme,
Pelikánovi a M. Vlasatá

Napsal: Nepřihlášen (neověřeno)
Napsal: Nepřihlášen (neověřeno) dne 14.05.2019

Poděkování Šárce a Járovi, opět nezklamalo výtečné jídlo, dobré pivečko, vynikající společnost a úžasná atmosféra. A tentokráte bonus navíc. Na perfektní posteli mě přestala úplně bolet záda. Moc se těšíme na další návštěvu. Iva a Míra

Napsal: Nepřihlášen (neověřeno)
Napsal: Nepřihlášen (neověřeno) dne 02.05.2019

Díky za moc příjemně strávené Velikonoce.
Pelikánovi

Napsal: Nepřihlášen (neověřeno)
Napsal: Nepřihlášen (neověřeno) dne 24.04.2019

Děkujeme Vám Jaroslave a Šárko za velmi příjemně strávený velikonoční pobyt na Vaší krásné a klidné chalupě. My s Luckou a Matouškem i s našimi kamarády jsme si užívali nádherné počasí a Vaší pohostinnosti. Úžasný guláš, špagety a ta rajská... :)
Pro děti si neumím představit lepší prostředí, žádná auta, všude okolo příroda, můžou běhat kam chtějí a pokoje královsky velké...
Opravdu díky a těšíme se opět na viděnou!
Lucka, Jindra a Matoušek Boháčovi

Napsal: Nepřihlášen (neověřeno)
Napsal: Nepřihlášen (neověřeno) dne 02.04.2019

Pochválit slovy tuhle milou rodinnou atmosféru u Jardy a Šárky Čermákových slovy ani nelze, ta se musí zažít.
Upřímně děkuji oběma za skvělou dovolenou a určitě se sem rádi vrátíme, protože tohle byl nejlepší týden na horách, co jsem zažil a to už mi není 5, ale .....desát. Míla Mučička s rodinou a všemi přáteli, kteří společně a nerozdílně přispěli k zimní pohodičce.

Napsal: Nepřihlášen (neověřeno)
Napsal: Nepřihlášen (neověřeno) dne 03.03.2019

Jarda a Šárka, dvaja skvelí ľudia, ktorí nám ukázali pravú šumavskú pohostinnosť, takže sme sa cítili ako doma. Príjemné ubytovanie, výborná domáca kuchyňa, kopec možností na oddych aj zábavu, nádherný kraj, kde je čo obdivovať. Ďakujeme a tešíme sa na Vás aj na miláčika Standu zas niekedy!

Napsal: Nepřihlášen (neověřeno)
Napsal: Nepřihlášen (neověřeno) dne 20.02.2019

Jarní prázdniny prožité u Jardy byly moc príma, bylo nám tam hezky, nejen díky krásné přírodě v okolí, ale i díky milé domácí atmosféře, výtečné kuchyni a maximální snaze pana domácího vyjít ve všem vstříc! Jana a spol.

Napsal: Nepřihlášen (neověřeno)
Napsal: Nepřihlášen (neověřeno) dne 28.01.2019

K Čermákovým do Bošic jezdíme s partou každý rok a i letos (ostatně jako pokaždé) jsme byli z pobytu v Bošicích nadšeni. Pokoje jsou nádherné a prostorné, jídlo naprosto nepřekonatelné. S Čermákovými není problém se domluvit na čemkoli a vždy se snaží svým hostům vyjít vztříc i když se plány mění z hodiny na hodinu. Moc Vám děkujeme za vše a už se těšíme na další pobyt u Vás!

Kotkovi

Napsal: Nepřihlášen (neověřeno)

Stránky